| Changes a întrebat:

Cum e Transalpina, se poate parcurge cu o maşină mică?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superb. Eu am fost cu o Solentza.
http://www.transalpina.biz/

| Changes explică (pentru anonim_4396):

Drumul e cu parapeţi sau doar asfaltat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Changes):

Asfaltat complet. Din câte ţin mine, nu pusesera încă parapeţi peste tot ( doar în zonele periculoase ). Am fost anul trecut prin august, apoi prin septembrie. Probabil acum vei găsi întreg drumul cu parapeţi.

| dublud a răspuns:

Eu am fost cu clasa, zic ca da, am vazut multe masini mici
e frumos iti recomand din inima, mai ales peste noapte la casa romaneasca, uite poze: https://www.google.ro/......ps?/search

e superb si daca mergi pe doua zile e cel mai fain sa poti sa vizitezi calumea zona
Distractie:*!

| Changes explică (pentru dublud):

Mulţumesc pentru informaţii.Noi vrem să trecem prin Transalpina şi să mergem la mare deci nu ştiu dacă vom sta prea mult dar mulţumesc totuşi.

| dublud a răspuns (pentru Changes):

Distractie placuta happy

| Sakura1218 a răspuns:

Da...de ce nu, drumurile sunt foarte, foarte bune

| G30rGe a răspuns:

Da daca nu esti multumit cauta si o sa vz si u big grin
Funda te rog?