| TheLastCookie a întrebat:

Cum imi decorez camera(camera mea e cam mica)si trebuie sa stau cu un frate care sforaie?
intrebaria nr. 1.
cum imi decorez camera (e cam mica)cine da un raspuns bun dau funda!?
intrebaria nr. 2.
Cum il fac pe fratele meu sa nu mai sforaiie? cine da un raspuns bun dau funda!?

Răspuns Câştigător
| Alice001 a răspuns:

Pai se spune ca cine sforaie este somnoros si nelinistit, ca sa nu mai sforaie peretii ar trebui zugraviti in culori linistitoare cum ar fi ...galben,roz,verde deschis,portocaliu, bej si alb.Iar de decoratul camerei depinde doar de tine si de fratele tau, te poti uita pe net.

3 răspunsuri:
| DMDC a răspuns:

In primul rind scapa de lucrurile si mobila de care nu te folosesti.Incearca sa faci singura sau cu cineva un tablou (decupaj, desen)draperiile(fa si tu ceva cu ele, adaoga culori mai vii http://www.youtube.com/watch?v=J5Vr9Rs8fBs.

| hentalin a răspuns:

Trebuie sa vopsesti peretii de culore alba! Si mobila deschisa la culoare deoarece culorile deschise dau impresie de mai mult spatiu. In privinta fratelui tau nu stiu ce sa-ti zic. Incearca sa ii dai un ceai de menta inainte de somn deoarece desfunda sinusurile daca nu merge trebuie sa se opereze de polipi. Sper ca ti-am fost de folos!