| tarceavlad5447 a întrebat:

Cum imi fac firma pe facebook

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

Uite citește aici : http://www.money.ro/......74146.html Sper să te ajute, pup Buburuză :-*

5 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Vrei sa spui o pagina de fani. Intri pe o pagina de fani (ex. CreativeMonkeyz) si in stanga mai jos sub numarul de like-uri ai un link cu "Create a Page" click pe el si dupa te descurci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe facebook nu-ti faci firma!
Se face un cont prin care promoveaza o firma, serviciile acesteia.

| PinkPanther a răspuns:

Nu itifaci firma pe facebook, pe facebook poti sa fai o pagina firmei tale sau sa o promovezi prin reclame, dar alea costa

| PinkPanther a răspuns:

Nu iti faci firma pe facebook, pe facebook poti sa fai o pagina firmei tale sau sa o promovezi prin reclame, dar alea costa

| MihaelaDart a răspuns:

Trebuie sa ai un site si daca doresti sa apara reclama pe facebook o atasezi acolo, desi costa foarte mult.