| anonim_4396 a întrebat:

Cum obtin o viza pentru Noua Zeelanda?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Din acest an nu mai ai nevoie de viza pentru Noua Zeelanda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cetăţenii români care călătoresc în Noua Zeelandă nu vor mai avea nevoie de vize, începând cu data de 30 iulie. Autorităţile de la Wellington au anunţat, ieri, eliminarea vizelor pentru cei care vor sta în Noua Zeelandă maximum 90 de zile, în decurs de şase luni de la data primei intrări. (2007)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pti sa lucrezi cu insurance number in noua zeelanda

| titusfresj a răspuns:

De la 30 iulie 2009 nu mai trebuie viza pentru a calatori in acest stat. Uite dovada: http://www.adevarul.ro/......landa.html