| kanibala a întrebat:

Cum pot afla id de mess daca am adresa de hi5?

10 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Pai uitate la URL iei hi5 fara http:// si com si il bagi in lista de messanger(dar nu-i sigur ca aia ii id`u da poti incerca). sau mai este o modalitate.sa il ceri:D

| rey a răspuns:

Http://www.hi5.fanyahoo.ro/ scrie doar id fara @yahoo.com

| fluturas a răspuns:

Da nu se poate crying
nu este nici un program sa poti afla idul unei perosane, doar daca ii sti hi5 big grin
numai daca nu il ceri sau probabil il vei gasi la profil de hi5, ca multi isi pun idul pe hi5 kiss

la multi ani si un an nou plin de impliniriwinking

| cretzufinish a răspuns:

Nu exista sa ceva.winking
@rey site-ul nu e bun...verifica inainte de a duce lumea in eroare
@omidaaa tu nu ai inteles nimic laughing Cica "nu este nici un program sa poti afla idul unei perosane, doar daca ii sti hi5". Poi chiar asta spunea in intrebare.

| iemiliea a răspuns:

Pai vezi ca poate are in "despre mine"
sau altfel nu poti sa afliisad

| Summer_1837 a răspuns:

Pai nu poti afla decat daca il are pe hi5 scris, altfel nu:d

| alexafetitadolce a răspuns:

Pai te uiti de exemplu la mine adresa de hi5 este georgik_scumpik99@yahoo.com

si aleg doar georgik_scumpik99fara si @yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id-ul tau de mes, si iti trimit un programel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce programel anonim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi iei de la e-mail dar fara @yahoo.com :p