| RaR a întrebat:

Cum pot bloca id-ul cuiva?

8 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Il poti bloca pentru scurt timp incercand sa intri pe el de cateva ori. Daca scrii parola gresita de 3-4 ori se blocheaza pentru o zi.

| *^_^*o¦EMO~Kids*^_^*o¦ a răspuns:

Nu stiu daca e cum zice el dar eu stiu ca numa daca ai un program poti intra in pc celuilalt...si sa il poti bloca dar programu asta se gaseste pe net deci fara problema

| micichina a răspuns:

Ii dai ignore... messenger - preferences - ignore list - add - [introduci id-ul] - ok... sau il stergi din lista si cand se mai baga in seama selectezi 'report as spam' sau 'ignore list'

| RaR explică:

Stiu cum sa ii dau ign

| RaR explică:

Nu merge programul pe care mi l-ai dat gabyyulyan cand il deshid imi da eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il blochezi doar de pe calculatorul tau id daca incerci de mai multe ori id acela). de pe calculatorul victimei nu se blocheazalaughing:0))hee heehee heethinking pup