| Cristina788 a întrebat:

Cum pot cumpara bilete de avion daca nu am card? in luna iunie vreau sa fac o vacanta in Italia dar nu pot sa cumpar bilet direct de pe internet pentru ca nu am card. Trebuie sa ma duc la aeroport?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-l poate cumpara oricine(prieten, mama, tata)cu cardul.

| RAY a răspuns:

Nu. Rezervările hoteliere pot fi achitate doar prin plata cu un card bancar.
Dacă aveți întrebări, vă rugăm să ne lăsați un mesaj în secțiunea de contact de pe site. Solicitarea dvs. va fi tratată cu prioritate și vom reveni cu un răspuns cât mai curând posibil.

https://www.esky.ro/......t-de-avion

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce sa faci la aeroport.
te poti duce la agentia companiei aeriene, daca exista in orasul tau
sau poti apela la o agentie de turism

si vrei sa pleci in alta tara fara card? cam ciudat, o sa ai o groaza de probleme si la cazare daca vrei sa stai la hotel

| Petripetri a răspuns:

Cauta pe internet sunt agentntii care cu asta se ocupa vand/ rezerva bilete timpurii. Te duci la ei si le platesti.