| Gheorge1833424 a întrebat:

Cum pot merge in Africa(prin Angola, Tanzania...pe acolo) cu un mijloc de transport comun dar cu care sa ies ieftin.Nu cu avionul ca ies scump si ma ia nervii sa merg nu stiu cate milioane de Km.(2 Persoane)

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Innot altfel nu ai cum. Sau cu o barca si o lopata cu care sa iti faci vant. rolling on the floor
D'oh, am uitat... Sa nu uiti sa-ti iei si o punga de CHIPS-uri pentru rechinii care-ti vor face o vizita. Ia cu miros de carne sa-i fraieresti. laughing
Drum buuuuuuuuun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca alb, nu e indicat sa mergi nici cu taxiul pe acolo... Avion, resort shuttle transfer, eventual jeep safari cu ghid only. Trust me, stiu ce zic.

| Gheorge1833424 explică:

Cylon...esti cioroi si stii u?