| danielmafiotul a întrebat:

Cum pot sa iau poze de pe hi5

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti

| IcsD a răspuns:

Daca imi dai fundita iti spun big grin

| FunkyLicious a răspuns:

Dai click pe "Eticheteaza prietenul" apoi dai click dreapta pe image + "Save image as..." happy
sper ca ai inteles :*

| Sn00pY a răspuns:

Print Screen SysRq (apesi pe el) apoi deschizi Paint apesi Ctrl+V si apoi decupezi imaginea

| Doddel a răspuns:

Print Screen si apoi modifici in paint.

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Dai click dreapta pe ele si dai save this foto ori salveaza aceasta fotografie. Dar te avertizez. Pozele sunt mici!

| Raymond a răspuns:

Nu se pot copia, dar poti face o captura de ecran si apoi decupezi poza. Poti folosi photoscape pentru asta.

www.photoscape.org

Răspuns utilizator avertizat
| BLURREDLINES a răspuns:

Nu le poti lua decat mici big grin.

| zeg685 a răspuns:

Eu stiu da-mi te rog un mesaj si iti spun

| BaronVonBavaria a răspuns:

Dai sa vezi poza dai TOOLS apoi PAGE INFO dai pe MEDIA si o sa iti apara mai multe adrese na si dai in jos si o sa iti apara poza respectiva si dai SAVE AS.
Astept Fundabig grin