| TheArcher a întrebat:

Cum sa imi fac parintii sa ma duca in Germania?

4 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Draga Ady, le spui de ce ai vrea sa mergi in Germania, dar partea plina a paharului.Incearca sa discuti cu ei si sa le spui ca vrei vizitezi locuri noi.Mai baga si tu in elewinking

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai daca ai situatia financiara necesara, si cu parinti ingaduitori eu zic ca ai putea, mai ales daca ai fi singurul la parinti. ei, cu ce pret ai putea face asta? pai le spui si tu ca iti vei revizui notele, sau in cazul in care ai note bune le spui sa te duca pentru ca stai bine cu scoala. vrei sa vizitezi locuri noi si ca Germania merita.

| ttyes a răspuns:

Depinde daca nu ai o situatie financiara buna normal ca nu o sa te lase si daca ai si esti la scoala inveti si iei note peste asteptarile lor daca nu esti la scoala esti pe cont-propriu te poti duce cu prietenii daca ai servici mai ales si daca nu merg ii convinge ca ei trebuie sa se duca neaparat in Germania sa viziteze ceva sau pe cineva

| TheArcher explică (pentru ttyes):

Mersi m-ati ajutat, am fodt in Germania