| Drinni a întrebat:

Cum sa instalez adobe flash player ca nu imi mai merge nimic pe net fara el?

Răspuns Câştigător
| madalynaaa a răspuns:

Http://www.izone.ru/internet/plugins/adobe-flash-player.htm
apasa pe mapa aceea ca sa download-ezi!

fundita plzz?

7 răspunsuri:
| maduts a răspuns:

Http://kb2.adobe.com/cps/142/tn_14266.html vezi ca mai jos scrie cu albastru flash player 10 dai acolo si il descarci apoi te descurci tu sa-l instalezi.succes:*

| Florys a răspuns:

Il descarci de aici http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html si apoi il instalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, nici mie nu mi merge iar ce au zis astia de mai sos nu ma ajuta la nimic

Răspuns utilizator avertizat
| BuBu_3625 a răspuns:

Fata a mers pprogramul de la @madalynaaa, mie imi apar 4 chestii sa le aleg si aleg da cum apas ce fac? sad plss ajuta-ma!