| Malvina_9168 a întrebat:

Cum sa ma imbrac in timpul de scoala ca toti colegii mei sa ma placa?

8 răspunsuri:
| # Soranna :x a răspuns:

Incearca sa fii cat mai originala asa te vor place foarte mult. Si nu copia stilurile altora. kiss
SUCCES

funda?:-s

| AnaigroeG a răspuns:

Imbrac*

si "in timpul scolii" suna mai frumos.

Pai cum te poti imbraca? Modern sa fii in ton cu ceilalti happy

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Ianinte de imbracaminte e personalitatea. eventual ar trebui sa stii sa fii cineva printre ei...adica eventual sa fii mai smechera asa.mai de gasca. odata ce am spus asta da`ti seama ca spun amuzanta desptepta simpatica si unoeri nesimtita cu cine trebuie...si de imbracat incearca sa porti blugi mulati, culori inchise.si bluze negre mai mulate sau albe.sau daca trebuie camasa, poarta o catarama deasupra.nu purta nimic din stofabig grin.si tocurile fac multe:X
zic asta pentru ca sunt sufletul claseihee hee

| Piticaaa a răspuns:

Simplu. Nu ai nevoie de decolteu sau de spate gol ca sa te placa un baiat. Eu port blugi pe corp(ce-i drept) cu talie medie. Bluzele sunt unele simple, fara imprimeu. Asta pentru ca nu ma dau in vant dupa asa ceva. Adica poti purta maiouri, camasi, bluze cu maneci scurte etc. Si deasupra pui un pulover lung pana la genunchi aproapehappy Tenesi, sandale sau cizme. In cazul meu, toamna asta vreau sa port niste bocanci, am vazut ca se poarta.happy
Baietilor le plac fetele mai naturale, deci machiaza-te cu rimel, creion, luciu de buze transparent. Nu mai mentionez si restul "instrumentelor". Parul desprins, pentru un look "nu-mi pasa". Si ai grija la capitolul haine! Nu le arunca pe tine! Creaza o ambianta. Vai ce artistic vorbesc la ora asta despre modalaughing

| GlamorousGirl111 a răspuns:

Nu cred ca colegii te plac dupa felul in care esti imbracatalaughing
te imbraci cum iti place tongue

| Danitzu a răspuns:

Nu trebuie nimeni sa te placa pentru cum esti imbracata ci pentru cine esti...asta conteaza cel mai mult

| Slow a răspuns:

Ca sa te placa cineva nu conteaza felul cum te imbraci. Trebuie sa fii tu insati. Si nu trebuie sa fii fixata pe un anumit gen de haine. La mine, de exemplu, imbracamintea variaza. Azi ma pot imbraca elegant, maine sport, ieri poate m.am imbracat casual. Bine, elegant nu inseamna ca ma duc la scoala intr. o rochita de nunta si cu tocuri de 10...
In primul rand trebuie sa te simti tu bine in imbracamintea respectiva, apoi sa fie cat de cat decenta pentru scoala. Te poti orienta si dupa ce se poarta la varsta ta. Adica nici prea copilaresc, dar nici prea matur.
Bafta!

| Malvina_9168 explică:

Imbracate cool