| Maryuca_5925 a întrebat:

Cum schimb parosa la me$$?

Răspuns Câştigător
| estera a răspuns:

Intri pe mess dai (sus) la messenger apoi My account info, scrii parola recenta acolo unde iti apare password si apoi la" sing-in and security" alegi prima varianta adica"Change your password".si apoi iti apare trei chiesti unde trebuie sa scrii: prima data parola recenta apoi jos parola pe care vrei sa o pui si apoi inca odata pe cea noua...asta-i tot ...succes

5 răspunsuri:
| Luana_5142 a răspuns:

De pe e-mail, cauti acolo la optiuni!

| ΔH a răspuns:

La ce limbaj de cocalar manelist ai, nu meriti sa-ti fie schimbata parola.

| BRG a răspuns:

Păroasa

| emosoul a răspuns:

Cand intri pe mess inainte sa intri pe id, scrie mai jos "I forgot my password..." si "Get a new Yahoo! Id..." si dai pe prima.

| CuloareaFericirii a răspuns:

Secretwinking