| Puneo a întrebat:

Cum se face accesul la vagoanele de tip bar la CFR? Trebuie bilet special?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Oricine are acces acolo

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vagoanele tip bar-restaurant sunt asemanatoare cu cele "terestre", dar - poate - cu meniu putin mai restrans.
Comanzi si platesti.

| Brizbriz a răspuns:

Sigur, trebuie bilet special, parola, id, sa semnezi cu sange
daaaaaa, trebuie sa te rogi ca sa iti ia banul

dude, chiar in halul asta?!?
aia abia asteapta sa scoti banii din buzunar si tu crezi ca iti trebuie bilet special

| Vântulalb a răspuns:

Nu. Dar nici nu poti sta nelimitat. Oricine calatoreste cu trenul are acces si are dreptul sa manance sau sa bea un suc acolo.