| Ana_2406 a întrebat:

Cum se numeste programu ala de spart parola ca eu vreau sa imi recuperez parolele care le-am pierdut vreau sa imi alu parola da cum fac? daca vreti sa imi spunneti mai bine cautati-ma p idu asta al meu anndreea.amelita multumesc f mult pentru cine vrea sa ma ajute.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| usernamebpla a răspuns:

Frate! ...mai bine nu te mai juca cu chesti din astea ca ai sa devi victima! ( in general is pacaleli ...in loc sa spargi parole, tzeo sperg ei tie ) cred ca se poate dar ii pic mai complicata treaba dc nu sti cine tzeo spart-o si inlocuit-o

| m5789932 a răspuns:

Parola de id nu se sparge se afla; ti-ai uitat si e-mail-ul? trimite-ti parola pe e-mail!

| seby_1500 a răspuns:

Scampage... dar e complicat happy

| xXGumiTsAXx a răspuns:

Cred ca te referi la Keylogger, dar e un virus. Nu te juca cu asa ceva!