| Feyenooord666666 a întrebat:

Cum sunt drumurile prin nordul Romaniei?

(in special daca ai o masina mai veche)

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Aceleasi de altadata doar putin largite. Nu te astepta la 4 benzi ca ramai dezamagit. Vestea buna e ca nu rupi masina, se merge relativ bine.

4 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Care drumuri?

| brokxy a răspuns:

Nord depinde in ce parte te referi. In Maramures si Cluj prin partea asta sunt drumuri chiar destul de bune din punctul meu de vedere

| christine99 a răspuns:

Trebuie sa fii atent la gropile de toate zilele.

| GabiNoS a răspuns:

Drumurile prin Maramures sunt rupte de tiruri cu lemne din copaci furati care circula noaptea. Daca mergi noaptea pe acolo le vezi.