| Pătrăucenu_Elena_1999 a întrebat:

Cum vi se pare compania ryanair? Daca ati zburat cu compania asta va rog sa imi lasati o parere

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Servicii de low cost si o mare loterie daca pleaca la timp sau nu.

| EMKing a răspuns:

Heii, am zburat acum cativa ani cu ei, in mare parte e ok compania, sau cel putin asa am prins eu atunci laughing Sunt responsabili si au grija sa ofere comfortul necesar clientului, stewardezele (nu sunt sigur ca am scris bine) sunt foarte amabile. In mare parte e ok. Mi-a facut placere sa zbor cu ei.