| Andrinho a întrebat:

Cum vi se pare orasul Brasov? Dar echipa de fotbal Fc Brasov? Sunt curios ce parere au cei care nu traiesc in acest judet dar nu neaparat.

Răspuns Câştigător
| girlxx21 a răspuns:

Am stat 3 ani in Brasov... e un oras de nota 10 as reveni oricand acolo. Am stat in Schei in zona la Biserica Neagra. Merita sa te mandresti ca stai in Brasov

8 răspunsuri:
| dy a răspuns:

E unul din putinele locuri unde m-as muta oricand...Cred ca asta spune totul! Cat despre echipa de fotbal...promite si "tace si face". Bravo lor!

| Cryssy a răspuns:

Orasul e superb :X:X:X

| Letytzy@ a răspuns:

Imi place foarte mult orasul Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare...big grin
chiar sunt din Brasov.big grin

| mariutza a răspuns:

Hmm.thinking Mie mi se pare k Brasovul seamana cu Sibiul...am fost in Bv... ii un oras superb :X

Nu sunt microbistahee hee

:*:*

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Cred ca dintre toate orasele din Romania, Brasov este orasul meu de suflet. Chiar daca locuiesc in Bucuresti, recunosc ca Bucurestiul nu e nimic in comparatie cu Brasovul.
E imposibil sa nu te indragostesti de arhitectura sa, de oameni si de viata de acolo.

| daii a răspuns:

E suuuper taree! Din toate punctele de vederebig grin
Merita vizitat!batting eyelashes
Iar despre echipa de fotbal nu stiu ce sa zichappy.eu zic ca e destul de buna. dar la cat fotbal stiu eulaughingoh go on.

by daiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut...brasovul este un oras superb am fost de doua ori in excursie acolo si inca as mai vrea sa merg...am vizitat totul si sunt fascinat...
si despre fc brasov...merge bine...il ador pe Roman pentru ca este din oras cu mine din Suceava...bafta in continuare.....Salut