| pastru009 a întrebat:

Cum vi se pare Turcia? Vreau raspuns sincer, fiindca mama mea vrea sa merg si eu in Turcia, dar dupa parerea mea cred ca este o tara de tot rasul! big grin

Răspuns Câştigător
| SammiSchüler a răspuns:

O tara de tot rasul? e superba. acum depinde unde te duci. eu am fost in istambul si am avut ce vizita. intr-adevar e cam greu sa scapi de vanzatorii din bazare, pentru ca se tin foarte mult dupa tine sa cumperi ceva dar daca te intereseaza ceva cu adevarat poti sa te tocmesti cu el la un pret bun. plus ca au o bucatarie extraordinara. mananci pe saturate. sfatul meu: nu rata oportunitatea asta! merita din plin ^^

| pastru009 explică (pentru SammiSchüler):

Bine.Dar stiu romana? Sau eu trebuie sa vorbesc si pentu parintii mei in engleza?

| SammiSchüler a răspuns (pentru pastru009):

Foarte putine cuvinte. dar te intelegi in engleza de balta, semne.

5 răspunsuri:
| david1234567890 a răspuns:

E o țară foarte frumoasă. Anul ăsta am fost în Kemer, Turcia, la hotelelul Mirada del Mar și acolo era așa de superb... Turcia e minunată!

| pastru009 explică (pentru david1234567890):

Mersi de raspuns si hotel rolling on the floor;-)

| david1234567890 a răspuns (pentru pastru009):

Cu plăcere