| kittyshor a întrebat:

Curând am de zburat cu avionul pana în Barcelona. Port extensii de par clip-on de ani buni și ma simt incompleta fără ele. Vor fi detectate agrafele de prindere la controlul de securitate? nu sunt de plastic. Sunt acelea din metal subțire. S-a mai bătut cineva de problema asta?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sunt de metal le detecteaza.
o sa te simti incomplete vreo cateva minute cat le dai jos si aia e

| Anonima6789777 a răspuns:

Orice metal este detectat. Explica-le celor de la security problema. Cel mai probabil o se le dai jos sau *o sa te caute in cap* laughing)