| jasmina a întrebat:

Daca ai all inclusiv, in afara de cele trei mese pe zi ce mai intra la gratuitate?

7 răspunsuri:
| MasterKush a răspuns:

Bautura de la hotel gratis, cat vrei tu sa bei, orice bautura, cand ti se face sete bei gratis.
Distractie placuta la mare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai ai acces la facilitatile hotelului spa, piscina etc

| pietrean a răspuns (pentru suntserios):

La nici-un hotel, nu am vazut spa, gratuit, mereu era contra cost.Doar cand sunt oferte speciale, se poate oferi si acest serviciu inclus in pret.

| pietrean a răspuns:

Depinde de politica hotelului.Se poate oferi:mancare,mesele principale) de trei ori pe zi,bauturi alcolice(vin rosu,alb,bere,bauturi alcoolice locale), apa si sucuri la dozator, prajituri, fructe, cafea.Intre mese:suc,cafea,prajituri,inghetata,mancare usoara,bauturi alcoolice,bere,vin. Apoi,in functie de oferta,hotelul ofera si doua sezlonguri+umbrela, pe plaja, altele nu, doar la piscina hotelului. Toate astea, la bulgari. Daca vrei sa mai afli ceva...

| Danzell a răspuns:

All inclusive la noi inseamna cele 3 mese

Un pachet turistic all inclusive inseamna transport, cele 3 mese, bauturi, entertanment, care sunt toate incluse in pret.

| pietrean a răspuns (pentru Danzell):

All inclusive poate si fara transport(mergi individual, cu masina ta), dar si cu transport asigurat de agentie(cu autocarul). Totul depinde de ce "pachet de turism" cumperi.

| Danzell a răspuns (pentru pietrean):

Da stiu. oricum depinde de la oferta la oferta ce inseamna all inclusive. multi pun botul la asa ceva, nefiind informati cum trebuie si se trezesc cu ditamai extraul in guest folio de pe minibar laughing