| anonim_4396 a întrebat:

Daca am 17 ani, sunt minora pot calatorii singura cu trenul si ma pot caza la un hotel?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti calatori cu trenul. Cu hotelul e mai greu. Daca gasesti un hotelier care sa riste pentru bani, se poate. Sunt si din astia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu trenul poti calatori, cat despre hotel cel mai probabil nu

| Florin_Adelin_1997 a răspuns:

Da! eu cand aveam 17 ani am fugit cu cativa prieteni la mare fara sa stie nimeni laughing

| Sarapop2016 a răspuns:

Cu trenul Nu prea cred depinde daca te lasa cei de la caserie sa iti iei bilet. Si sa te cazezi te poti pentru ca ei nu au treaba.