| odr1 a întrebat:

Daca am bilet dus intors si am facut check in tara la plecare unde am avut un bagaj de cala si unul de mana mai trebuie sa platesc si la intoarcere daca vin cu acelasi tip de bagaj? va multumesc

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Daca ti-ai cumparat bilet care sa includa si costul bagajului de cala, nu trebuie sa platesti. Insa daca biletul e simplu, fara bagaj de cala, e nevoie de o taxa suplimentara.

1 răspuns:
| Tonea_Razvan_1986 a răspuns:

Depinde de situatie. Daca ai achizitionat bagajul si pentru retur, nu. Daca nu l-ai luat si pentru retur, atunci il platesti in aeroport, 40 euro.