| colors_7205 a întrebat:

Daca ar fi de ales unde ati merge in Bulagaria, adica la ce statiuni? Daca ati fost care v-au placut mai mult? La nisipuri, Albena, Sunny beach sau altele?

Răspuns Câştigător
| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Nisipurile de aur e cea mai frum statiune, eu zic sa mergi acolo, se num asa pentru ca legenda spune ca niste pirati au aruncat comoara 'n mare, si ei s au transformat 'n nisip, de aceea nisipul e asa de fin, sper ca te am ajutat, fundaaaaa?kissplsss

4 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Mie mi-a placut si la Nisipurile de Aur si la Sunny Beach.

| Boniboon a răspuns:

La Albena nu e cine stie ce, dar ai putea sa mergi la Nisipurile de Aur si Capul Kaliakra [parca asa se numea]

| Maria2894 a răspuns:

Am fost la Sunny Beach... mi-a placut foarte, foarte mult. Ti-as sfatui sa mergi acolo, din cate stiu e celmai distractiv, sunt foarte multi tineri...hotelurile sunt super.

| katala a răspuns:

Am auzit ca la Sunny Beach ar fi mai frumos ca la Albena, asa ca eu m-as duce la S. B.; dar indiferent unde te-ai duce e mult mai bine ca la noi, si chiar ca in Grecia. Serviciile sunt de nota 20. Concediu placut!