| hypothesis a întrebat:

Daca ar fi sa ma duc la mare vara asta cu un grup de colegi si sa mergem cu trenul, timp de 3 zile, cat credeti ca m-ar costa intreaga excursie avand in vedere ca voi sta la o pensiune sau la un hotel de maxim 3 stele?

Răspuns Câştigător
| Sarcopt a răspuns:

Camera pote să coste cam 200 pentru 3 zile ( cu apoximație) şi biletu de tren vreo 50 de lei. Cred că 500-600 ți-ar ajunge şi cu altă cheltuială

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trenul te poate costa 20 lei sau 200 lei, depinde de unde pleci ca nu ne ai zis si nu ne functioneaza globul de cristal sa ghicim.

Cu hotelul la fel, daca alegi unul prin Mamaia te va usca de bani, altul prin sudul litoralului e alta poveste.

Si la urma urmei nu e complicat de calculat, intri pe site la cfr vezi cat costa trenul, cauti cazare vezi cat e pe noapte si aia e

| justadream94 a răspuns:

Vreo 4-5 milioane