| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa mergeti undeva in oltenia in vizit cu parintii unde ati merge? ce ati vizita? daca puteti sa-mi spuneti cat mai repede, mi-ar fi de mare folos.

3 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Eu zic ca la Targu Jiu ai avea ce vedea, si anume operele lui Brancusi. happy

| camelya_1945 a răspuns:

Poti incepe cu manastirile de pe valea oltului, turnu, cozia, govora care este putin mai incolo, manastirea dintr-un lemn de langa horezu, manastirea horezu, apoi tg jiu, baia de fier cu pestera muierii, polovragi cu manastirea polovragi si pestera polovragi ...cam atat happy

| VIPER a răspuns:

Da la targul jiu.sau undeva aroape de otile de fier. cele mai frumoase sunt portile de fier 2