| AndreeaCraciun99 a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre Barcelona, Londra sau Roma ce ati alege si de ce?
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| sk8terseeyoulater a răspuns:

Toate sunt frumoase si merita vazute...Eu as alege Londra, as avea multe de vizitat(Turnul Londrei, Palatul Buckingham, Big-Ban etc.), de vazut si de asemenea ar fi foarte amuzant...Parerea mea. Funda? :O3

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Roma am vazut-o, prin Anglia am mai fost deci Barcelona

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Roma e mai veche si are mai multa istorie decat celelalte doua la un loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege Roma pentru istoria orasului

| Kindly a răspuns:

Roma, pentru ca este in Italia si este un loc fascinant. Londra este prea ploioasa, Barcelona prea calduroasa. Si Roma este calduroasa dar este si ce vedea in ea.

| IngerPazitorr a răspuns:

As alege Londra pentru ca imi place foarte mult :3

| Marius511 a răspuns:

Roma. Coloseumul chiar merita vizitat.

| Andu_Eu_1993 a răspuns:

Londra. Englezii au un minim de respect pentru turisti, indiferent daca sunt romani sau nu.