| VIKZ a întrebat:

Daca as avea varsta de 18 ani fara cateva luni as putea sa plec cu inca 3 prieteni de aceeasi varsta neinsotiti de un adult?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| AngieT a răspuns:

Nu si din tara happy in rest... nu vad sensul intrebarii tongue

| cosmin_6009 a răspuns:

Depide unde vrei sa pleci dar nu ai voie sa pleci departe fara un adult pana nu ai 18 ani fix. Sau poti s-o faci dar pe RISCUL tau.

| VIKZ explică:

Mersi la toti si scuze ca n-am pus bine intrebarea laughing acum am vazut ca trebuia sa specific unde vreau sa merg