| corina_darlau a întrebat:

Daca as vrea sa-mi petrec o vacanta in Islanda, as avea ce vedea si ce face? Mi se pare asa o destinatie exotica!

Răspuns Câştigător
| anca_moga a răspuns:

Ce zici de festivalurile muzicale de acolo? Sunt super tari! Cand reusesc sa mai strang bani, chiar intentionez sa fac un eurotrip, sa ma opresc in mai multe tari (daca tot nu e zbor direct). Misto alegere, oricum!

4 răspunsuri:
| wizard_cristi a răspuns:

Clar merita. Gandeste-te doar la lacurile de apa termala care arata aproape extraterestru, la gheizere, la aurora boreala. In plus au orase foarte frumoasa si sunt un popor foarte interesant. Viata de noapte este foarte activa la ei (dupa 12) dar preturile sunt foarte piperate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cam ce-ai putea sa vezi: http://picasaweb.google.ro/......p?/lh/view sau http://lh5.ggpht.com/......f.net.jpg!

| radu_tudose a răspuns:

Este o destinatie interesanta, sa stii! In ptimul rand, sa stii ca nici macar nu ai zbor direct pana in Islanda si te costa de te usuca. Dar poti vedea aurora boreala! Nu cred ca gasesti pe la noi ceva care sa se compare cu asta!

| Eliza_marcu a răspuns:

Normal: ghetari, geizere, ape termale, un habitat complet neobisnuit pentru noi! Numai pentru gastronomia lor si tot m-as duce!