| Ghost99 a întrebat:

Daca ati avea ocazia sau ati fost care din aceste doua tari va plac mai mult Norvegia sau Suedia? si de ce?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suedia,nimic personal, vorbesc suedeza si imi plac mult suedezele.puppy dog eyes

| TooNight a răspuns:

Norvegia,eu cred ca-s mai multe peisaje, si mna...eu sunt innebunita dupa peisajelaughing.

| JulianaMark a răspuns:

Suedia, este o tara superba, plina de cultura in spate si vremea e putin mai buna. haha
Ma voi muta acolo, debea astept!

| Park1Suin a răspuns (pentru JulianaMark):

Norocoaso,ce super! Si cand te muti?
Daca te-ai mutat deja, cum e acolo?
Ce artisti cunosti din Suedia?

| XxOanaAlexandraxX a răspuns:

Eu as alege Norvegia pentru ca pe langa faptul ca o ador pur si simplu, oamenii de acolo fac foarte mult sport asa ca nu prea e poluata de masini happy