| anonim_4396 a întrebat:

Daca inchiriez o camera la hotel, imi trebuie buletinul?

Răspuns Câştigător
| ioana21S a răspuns:

Da.De ce? Pt.ca sunt cazuri cand fac haos in camera sau se rupe ceva si trebuie sa ia la raspundere pe cineva.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,iti trebuie buletinul

| zurick a răspuns:

Da,atunci cand inchiriezi o camera iti trebuie buletinul.

| alexs99 a răspuns:

Da,atunci cand inchiriezi o camera de hotel iti trebuie buletinul.

| TheAce a răspuns:

Intotdeauna. Buletinul tau va ramane la receptie pana la predarea camerei (e o polita de asigurare).

| AndreyTPU a răspuns:

Salut! Da, buletinul tau cred ca va ramane la receptie thinking nu sunt sigur, dar tot iti va trebui nu stiu si daca va ramane la ei.

| Apollonir a răspuns:

Da,daca o inchiriezi de pe net si nu, daca o faci fata in fata