| bebediana a întrebat:

Daca mi-am facut rezervare la avion si nu mi-am trect ambele prenume, pot avea probleme? precizez ca este trecuta seria si numarul buletinului.

2 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Nu, nu cred că va fi o problemă, însă ar fi trebuit să treci ambele prenume, dar dacă e și seria și numărul buletinului, atunci când îl vei prezenta își vor da seama. Numai bine!

| betty678 a răspuns:

Daca ai trecut seria si numarul buletinului nu ar trebui sa iti faci griji. Evident ca era foarte bine daca puneai ambele numere dar din cauza faptului ca ai trecut datele de pe buletin nu constituie o problema majora.