| EmilTraian95 a întrebat:

Daca o camera de hotel e de fapt 80 de lei pe noapte de fapt e 80 de lei in toal pentru ambele persoane sau 80 de lei fiecare?

7 răspunsuri:
| DeliaCute a răspuns:

Ambele.funda?

| EmilTraian95 explică (pentru DeliaCute):

Cum ambele? laughing platesc 80 de lei pe camera si inca 80 fiecare? laughing de ziceai macar "depinde"

| Aazra a răspuns:

Dacă e 80 lei/zi camera şi nu specifică hotelul lei/persoană înseamnă că e doar 80 de lei pentru ambele persoane (adică 80 de lei cu totul, pe româneşte).

| M0d3rN a răspuns:

Da.

| darrio2007 a răspuns:

80 de lei camera cu doua paturi.Deci se achita doar 80 de lei.Nu fiecare cate 80 de lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum sunt specificate preturile respective

daca e 80ron camera dubla atunci e pentru ambele persoane, daca e 80 ron de persoana e doar pentru una.

in general preturile sunt per camera si nu per persoana

| Moryami a răspuns:

80 lei fiecare happy