| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa merg cu trenul pana in Budapesta, reducerea la bilet se mai aplica? Sunt studenta.

4 răspunsuri:
| claudya a răspuns:

Unde locuiesti si-ti spun care e cea mai buna varianta...

| Maria_Macor_1986 a răspuns (pentru claudya):

Din Bacau cat ar fi? sau daca merg cu reducere de elev cat mai aproape de granita, apoi schimb…?

| NimeniCuActe a răspuns:

Pana la granita se aplica reducerea de studenti, dar nu-ti fa griji ca in Ungaria nu e ca la noi (CFR jalnic si scump)... o sa fie poate mai ieftin decat la noi biletul de la granita la Budapestahappy... drum bun

| dreamfall a răspuns:

Mergi mah cu autocaru` sigur itz iasa mai ieftin! de exemplu atlasib