| kathessa a întrebat:

Dati-mi idei pentru weekendul acesta. Destinatii cit mai pitoresti, locuri care v-au impresionat placut... Multumesc.

Răspuns Câştigător
| adeana a răspuns:

Pe Transfagarasan ai fost? Inca mai poti merge, nu a nins. deci e liber drumul. si peisajul de vis.
Daca pleci din Bucuresti, poti opri si la Curtea de Arges si la barajul Vidraru. O sa-ti placa.

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai buna ideea cu Trasfagarasanu dar la fel de buna este Bucovina sau Voinesti

| Flav a răspuns:

Pai de unde esti? Sa vedem ce iti e si mai convenabil si usor tie.

| Cryssy a răspuns:

Du-te pe Transfagarasan, sau la Cheia... :X day dreaming sau...nu stiusad

nony
| nony a răspuns:

Tocmai a trecut.care weekend confused?

nony
| nony a răspuns:

Dar iti place sa te distrezi, nu gluma.bravooo.

| kathessa explică:

Bucuresti, deci pe o raza de 200-250 km...

| kathessa explică:

Nony, weekendul care vine, logic. Nu ma pot intoarce in timp, din pacate... Weekendul care a trecut am fost in Istambul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cetatea Rasnov, Bran (castel), Sinaia (castelele si gradina), Curtea de Arges...