| waXonwaXoff a întrebat:

Dati-mi niste linkuri cu referate si stiri recente sau din anii trecuti despre anumite catastrofe naturale.Am nevoie la un proiect!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.referate.ro
Pa, pa.

| waXonwaXoff explică:

@legiuitoarea daca am pus intrebarea asta iarasi inseamna ca nu sunt multumit de raspunsurile primite(printre care se afla si al tau). Deci, daca nu stii sau nu vrei sa imi dai mura-n gura las-o balta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
De unde orgoliul ăsta?
Dacă nu ești mulțumit/ă caută la biblioteca centrală și gata fără să facem atâta vâlvătaie!
Nu putem cere la o muncă de voluntariat pretenții, da?
Ne respectăm și ajutăm atât cât putem dar asta nu garantează rezolvarea problemei de 100%.
O seară plăcută în continuare.
Pa, pa.