| Lasvegasnevada a întrebat:

De ce în Mexic e asa de periculos de ce e numa crime, droguri e foarte periculos Mexic. De ce? dacă puteți sa-mi detaliați...

Răspuns Câştigător
| andreea13star a răspuns:

Eu cred ca in mexic este grozav, chiar as vrea sa merg.dar ai dreptate sunt oamenii care se drogheaza mult mai rau isi taie venele doamne..si la noi sunt oamenii asa funda?big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te asigur ca in multe tari e aceeasi situatie..Deoarece cati mai multi oameni nebuni, drogati care sunt dornici sa faca rau..Si in Romania cati oameni se drogheaza...