| Mariuss1234567890 a întrebat:

De ce sa vizitez Franta?

5 răspunsuri:
| YXMan a răspuns:

De ce nu?

| dorin1990 a răspuns:

Franta detine o zona turistica extraordinara eu am fost la Paris dar regret ca nu am avut timp sa merg si in alte orase, sunt diverse parcuri statiuni etc, ce sa mai zic de vestitul tur eiffel

| noSUno a răspuns:

Fiind ca se merita sa o vizitezi. Si prin asta am spus tot. Nu cred ca are rost sa iti descriu cit de frumos este Parisul toamna sau alte locuri. In fine se merita toti banii pentru a ajunge aici. Bafta daca vrei sa vii in Franta )

Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca Franta este frumoasa de la cap la coada.

De la campii pana la Alpi, de la Paris pana la Marseille, de la arhitectura moderna pana la orase parca uitate de vreme...

Poti sa spui multe de francezi, dar nu ca nu ar avea o tara superba.

| OnuOnulică a răspuns:

Pentru mine.