| ERichua21 a întrebat:

De unde iau rib si fms?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna! Rib-ul se gaseste la arhani in valea orcilor, ultima insula din colt de sus [stanga] dar vezi ca pica greu deci va trebui sa omori ceva arhani ca sa-ti picehappy. Iar Fms gasesti in map la salbatici, ia si tu mai multe grupe, bate-le si vei vedea ca iti va pica la un moment dat:d. Succes!:*

2 răspunsuri:
| diana0983 a răspuns:

Rib bati la eso in valley si fms la bestial archers sau bestial specialist in map2 :d

| ERichua21 explică:

Du-te la orci si du-te jos si acolo e un brutal de lv 42 omoaral si ai castigat un fms