| Roby67 a întrebat:

De unde si cand pot afla cand se deschide pentru trafic Transfagarasanul anul acesta?

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Un site nu stiu sigur insa poti cauta pe google. oricum cand se va deschide se da si la tv...cel putin eu asa am vazut ultima oara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai la inceputul lunii mai

| eusiatat_9429 a răspuns:

Depinde de vreme, acum 2 ani la inceputul lui mai era deschis, anul trecut s-a deschis mai tarziu si se circula doar pe un singur fir, era prea multa zapada, oricum sigur nu se deschide mai devreme de 1 mai, plus ca e prea frig. Dar avand in vedere ca intrebarea ta era "De unde si cand pot afla cand se deschide pentru trafic Transfagarasanul anul acesta?" raspunsul corect era asta--->> http://www.cnadnr.ro:6060/itn/drumuri.asp