| cinevaaaaa a întrebat:

Deci... ce sa fac intr-o excursie de 3 zile... Ce sa fac in autocar? Ce sa fac seara inainte de a ma culca(pe la 2laughing )? Ce sa-mi iau? Pana acum am hotarat cu cea cu care stau in autocar sa ne luam:
1.ruj si machiaj si ceva cu care sa ne legam la ochi si sa ne rujam si sa ne machem...
2.perne ca sa ne batem
3.clame
4.telefon si casti.
Ce sa mai iau si ce sa mai fac?

9 răspunsuri:
| Carlene a răspuns:

Pentru ca ai 12 ani iti recomand jocuri de carti cu prietenele, Monopoly, etc.winking

Nu ai prea multe optiuni pentru ca ai o varsta destul de frageda.

| andreeagicu a răspuns:

Sunt o gramada de jocuri: monopoly, turnul instabil, nu te supara frate...dar acum depinde ce faceti voi la 12 ani!

| andtim a răspuns:

Depinde cati ani aiwinking poti sa-ti iei si prezervative sau pilule anticonceptionalewinking sau poti sa-ti iei goblen si sa cosi(asa iti dezvolti si abilitatile pentru lucru manual si faci si niste bani frumosi - goblenele se vand cu bani grei in strainatate) tongue poti sa-ti iei reviste pdf pe telefon si sa citesti sau filme(daca ai un card mare si un telefon bun) tongue

| MrAngelus a răspuns:

PlayStation Portable [daca ai].

| TheAnswerMan a răspuns:

Esti de unde?hee hee

| TheAnswerMan a răspuns:

Stai sa ghicesc!
Esti din Barlad, jud. Vaslui sc nr. 9 Manolache Costache Eupureanu?
Zimi ca asa e!laughing)

| goldenskank a răspuns:

Reviste,niste doze de Tuborg si un Dunhill negruwinking