| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt din medias din clasa a X-a si dorim sa facem o excursie pe 2 zile intr-un weekend. Poate careva sa imi propuna niste trasee ceva in jur de 300 km sa fie. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| BaronVonBavaria a răspuns:

Depinde de unde esti!
Eu duminica trecuta am fost pe Cheile Carasului superb peisajhappy in data de 23 sper sa ajung la concertu de la Romanesti!
daca vrei sa vb mai multe despre excursii da-mi un mesaj cu id tau si vb pe mess!
O zi faina iti doresc!

| IoanaIorga a răspuns:

Noi in tabara ne-am dus :Timisoara,Ana Lugojana,Lugoj,Deva,Hunedoara,Hateg, Marul, Poiana Marului. Sper ca te va ajuta!

| IoanaIorga a răspuns (pentru IoanaIorga):

Ne-am cazat in Poiana Marului la pensiunea Mili de 3-4 margarete! A fost super misto si am avut multe de vizitat!

| bobomedias a răspuns:

Si am uitat sa mentionez si de o cazare. Scuze si ma vultumesc celor care imi spun ceva trasee!