| alexalexandrusincerul a întrebat:

Dintre orasele Timisoara, Oradea si Cluj Napoca care v a placut cel mai mult? Ma refer la cum arata si mai putin la angajare/ studii.

17 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Oradea,
2. Cluj,
3. Timisoara

| darrio2007 a răspuns:

Cluj Napoca.

| Vântulalb a răspuns:

Le cunosc bine pe toate. Nu doar ca turist. Am batut cu piciorul fiecare cartier in ele.
1. Timisoara
2. Oradea
Poate sunt putin subiectiv pentru ca Timisoara are mai multe parcuri. Poate fi si invers.
3. Cluj
Clujul e frumos in centru, pentru turisti si cam atat. Simie imi place parcul de la Iulius mall. Mic si cochet.

| goguPatent a răspuns:

Oradea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cj ca are apa langa iulius te dai cu barcuta seara vara ii retras mai umfli cate una asa subtil sti tu. cj oradea Timisoara si Timisoara ii frumoasa da nu prea oradea ar fi cica cel mai frumos din tara. mie tot cj imi place. si alba Iulia care ii ca in alta tara

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fost cu trotineta?

| DaFrateEuSunt a răspuns (pentru darrio2007):

Care film ti-a placut cel mai mult cu Dean Martin?

| darrio2007 a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Rio Bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oradea.
Timisoara este pe ultimul loc din toate orasele Romaniei. Prefer Falticeni decat Timisoara.

| alexalexandrusincerul explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce spui asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Stii cand ai o senzatie aiurea care nu vrea sa treaca orice ai face? Asta este senzatia pe care o am in legatura cu Timisoara, peste tot: in hotel, mol, supermarket, oriunde... Nu vreau sa mai merg in Timisoara EVER.

| alexalexandrusincerul explică (pentru anonim_4396):

Dar de unde iti apare acea senzatie nu te ai gandit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

De ce sa ma gandesc?

| Goddessss a răspuns:

In Timișoara nu am fost, dar dintre Cluj si Oradea as alege puțin mai mult Clujul. ambele sunt superbe

| blairelovesmusic a răspuns:

Timişoara.

| Andreidașchevici112 a răspuns:

Cluj dar e foarte aglomerat

Răspuns utilizator avertizat