| KingOfDamned a întrebat:

Doresc si eu sa ajung la Liberty Parade anul acesta, dar ideea e ca habar nu am cum sa iau trenul ( adica unde cobor) si de acolo cum ajung la plaja aceea dintre Venus si Saturn.

Cateva indicatii si v-as fi recunoscator.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| stressymako a răspuns:

Dear, vezi pe libertyparade.com,ai o gramada de detalii acolo.
Ia trenul pana in Constanta, de acolo mergi pana la Olimp unde la ora 16.00 (pe 30 iulie, sambata) se strange caravana. De acolo, caravana (cele 3 camioane de la Liberty in care mixeaza Dj de la Radio 21 si VIBE FM, plus o gramada de oameni care se strang cu masini, biciclete, catei si purcei) pleaca spre plaja dintre Venus si Saturn. Acolo la LIBERTY PARADE Arena o sa fie maxima nebunie dupa ora 20.00.
Pe site isi da lumea puncte de intalnire si in Bucuresti pentru a merge cu masini, autocare, tren etc
Daca nu ajungi la Olimp, poti veni direct la Saturn pe la vreo 18.00 si mergi catre Liberty Arena, dar pierzi caravana si e program fain acolo.

2 răspunsuri:
| BlackNights a răspuns:

Pai, nu stiu de unde esti, dar poti lua trenul pana in cta si de acolo sunt microbuze care te duc in fiecare statiune; cobori la venus/saturn.

| KingOfDamned explică:

Din Constanta ma interesa cum fac big grin

Multumesc mult!