| FleseruCristian1994 a întrebat:

Draga TPU,
As vrea la iarna sa inchiriez o cabana pe undeva in zona muntilor apuseni, pentru un grup de 15-20 de persoane.Marea intrebare e cam cat ar costa inchirierea unei cabane? cabana sa fie simpla. nu vrem cine stie ce dotari.

Răspuns Câştigător
| bms0Mario a răspuns:

Salut Cristi!
Presupun ca atat numarul persoanelor cat si durata sederii variaza, asa ca iti recomand http://www.turistinfo.ro/......useni.html de unde (preferabil) sa contactezi telefonic si sa discuti preturi (mai mult ca sigur obtii discount).
O zi frumoasa!

| FleseruCristian1994 explică (pentru bms0Mario):

Multumesc mult! raspunsul tau imi e foarte folositor! dar nu stii cam la ce pret se poate ridica inchirierea unei cabane integral. vreau ca toata sa fie doar pentru noi!

| bms0Mario a răspuns (pentru FleseruCristian1994):

Momentan am gasit Vila Vals in Belis, tarif integral 460 RON/zi. Revin de indata ce mai gasesc ceva happy

| bms0Mario a răspuns (pentru FleseruCristian1994):

Cabana "La Vio" - 300lei/zi integral
Cabana Felicia - 400lei
--------- Adi&Alex - 250lei
etc. din cate vad eu se invarte intre 250 si 400 de lei pe zi happy
Distractie placutawinking!

| FleseruCristian1994 explică (pentru bms0Mario):

Multumesc mult mult! love struck