| Alexiika a întrebat:

Dragi TPU.Maine voi pleca la mare in Bulgaria la hotel laguna beach, albena si va rog mult de tot sa-mi spuneti daca laguna mare are culoarea bratarii ca al hotelului laguna beach.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Din cate stiu eu fiecare hotel are culoarea lui la bratara... pacat ca ai ales laguna beach, laguna garden e cea mai buna, nu ai ce sa-i reprosezi, chiar daca ai vrea... happy am incercat sa-i gasesc un defect indiferent cat de banal si n-am reusit happy

1 răspuns:
| Nicolae_Gheorghe_1975 a răspuns:

Am fot eu in Bulgaria la albena dar la hotelul Grand... si nu mai stiu. ceva de genul...si bratarile erau verzi sau albastru, turcoaz cam asa.dar sigur fiecare hotel are culoare lui..am vazut la altii galben, rosu, violet etc