| Dr.StomatologG.G. a întrebat:

Dragilor ( mai ales fetelor ) laughing, in cateva ore plec in Egipt in vacanta. O sa-mi fie dor de voihappy Timp de 9-10 zile nu cred ca o sa ne mai auzim. Va doresc sarbatori fericite ( 1 mai ) si acum urmeaza intrebarea : Ce vreti sa va aduc din Egipt? Cel/cea cu raspunsul castigator va beneficia de cadoul pe care il vrea. Sariti cu raspunsuri! big grin

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Deci eu suparata pe tine, daca nu-mi aduci ceva nu te iertbig grin! Ar fi pacat si urat din partea ta sa vii cu mana goala.Asadar,nu stiu de ce finante dispui, te las pe tine sa alegi ceva asa frumos si finut ca minelaughing! Abia asteptbig grin!

27 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Ar cam trebui sa intri si pe aici din cand in cand cum fac eu.
sunt in concedi in Ibiza de trei zile dar cum ploua am intra pe foro ca_mi era dor de voi. big grin pai as vrea o piramida ca eu cand am fost nu m-au lasat sa o trec granita laughing

mlm
| mlm a răspuns:

Iti doresc sa ai o vacanta cit mai placuta si sa profiti de ceea ce poti vedea cu adevarat frumos, m-ai facut sa-mi reamintesc de momentele petrecute acum 2 ani, au fost super.De cadou, din pacate eu sint mai modesta, ceea ce crezi tu ca ar fi frumos si placut ochiului, poti sa aduci; Sincer o sa ne fie dor de tine, ai grija sa nu te incurci pe acolo cu vreo egipteanca. Distractie placuta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vacanta placutahappybig grin Cat despre cadou vreau si eu niste vederi de acolobig grin Sa ai parte de o vacanta frumoasa si cand te intorci inapoi sa ne povestesti si noua ce ai facut pe acolo happy

| psiholoaga a răspuns:

Nisip intr-o sticla. Am incredere ca nu il iei din spatele curtii din romania. Distractie placuta!

| borsec a răspuns:

Vacanta placuta!
Eu vreau sa-mi aduci un Scarabeu din piatra alba.

| anonim a răspuns:

Gripa porcina.big grinbig grin

| anonim a răspuns:

Pentru anna
anna, noi nu stim daca tu esti finuta sau nu.trebuie sa ne demonstrezi.big grinbig grintongue

| sabina a răspuns:

Ochiul lui Ra tongue

| Delia 75 a răspuns:

Mumia lui Tutankamon laughing laughing

| DenissaDeea a răspuns:

Iti doresc tie sanatate si o vacanta placuta de neuitat. Iar daca poti nu miar strica sa am de colectie o poza cu piramidele, sau o piramida in miniatura, succes.

| gabrielutzu a răspuns:

O statuie de-a lui Ramses al 3-lea, din care sa ne facem un idol si la care sa ne inchinam...:laughing

| jani a răspuns:

Vacanta placuta...nu vreau nici un cadou...este suficient sa te distrezi tu si sa te relaxezi...si cand te intorci sa ne povestesti si nou cum a fost in vacanta...deci...o vacanta linistita si plina de bucurii si distractie placuta... o sa-ti simtim lipsa!

| dulshe a răspuns:

Eu vreau sami aduci tot egiptul sa-l vad si eulaughing
si nu uita sal aduci k la granita te lasa ca am vb eu cu eilaughing

| Wtf9000 a răspuns:

Adu-mi o camila! te rog.

| Teardrop:] a răspuns:

Vacanta placuta!tongue

| Dr.StomatologG.G. explică:

Pentru Emil: e de-ajuns ca stiu eu ca anna e finutatongue Nu e nevoie sa stii si tu! haha!

| Krina a răspuns:

Iti doresc o vacanta cat mai placuta! Importanta este decuplarea de tot si de toti happy
Cadourile de aia se numesc cadouri, sa fie surpriza.
Nu poti spune cuiva ce iti doresti, mai bine sa considere el ce s-ar potrivi cu personalitatea ta.
Si totusi, mi-as dori o fotografie facuta de tine, in care sa fie imortalizat cel mai semnificativ lucru din Egipt.

| rolly14 a răspuns:

Eu nu vreau nimic.........pentru ca si eu plec in islanda

carla
| carla a răspuns:

Bine mai, dentist.pai si eu cu cine ma mai cert timp de 9 zile? crying... N-ar fi rau sa aduci o piramida in miniatura. dar promiti ca nu pui in ea otrava din vremea Cleopatrei?!hee hee Sa ai o vacanta de vis!

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

A mers anna cu tine in vacanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O hamsa...cadou din parte mea pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vii sanatos, e suficient (oricum stiu ca nu mi-ai aduce nimic, poate doar daca eram gagica rolling on the floor). Vezi sa nu te abati de la traseu, cica sint grupuri care rapesc turistii pentru rascumparare. Doar traseele oficiale sint sigure, sint patrulate de soldati happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
A...
Mulțumiri pentru invitația la cadou.
Ceva simbolic care trecerea timpului nu pune amprenta pe el/ea.
Drum bun și distracție la maxim.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un scarabeu poate fi si din plastic.si ca sa nu vii cu mana goala ada domnule o mu mie, sa-i arat eu un vampir de la noi deaici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tava de arama pentru servit diverse. Sa fie frumoasa, eventual filigranata pe margine, cu un diametru de vreo 40 de cm. Gasesti in mod sigur prin bazarele alora.

| Dilavia a răspuns:

Vacanta placuta! vreau si eu o poza de acolo! daca nu imi aduci si mie o poza plang si nu te iert si nu iti va placea! te rog! mersi pa

| bia_1303 a răspuns:

Drum bun:*:*
cica imi aduki o kiiokolata.
pooop`a:*:*

sh dystractye placutz:*:*:*