| Diana498 a întrebat:

Duminica viitoare voi pleca intr-o tabara de tenis la Bran... Voi sta 7 zile acolo impreuna cu o colega. Tabara va cuprinde 2 antrenamente de tenis pe zi, piscina in fiecare seara, jacuzzi, sala de fitness, tir cu arcu, tiroliana, excursii, focuri de tabara si nu in ultimul rand cinema 5D! Mancarea, gustarile, sucurile...etc. sunt toate asigurate! Cine va merge in aceasta tabara? Pe mine ma cheama Narcisa; poate ne cunoastem mai din timp nu tocmai acolo. Scrieti-va numele! O sa dau fundita dupa tabara ca sa vad ca nu mintiti! Drum bun pana acolo!

3 răspunsuri:
| Diana498 explică:

Mersi mult! Vacanta placuta!

| marya a răspuns:

Eu nu merg
dar as vrea sa iti urez drum bun si distractie placuta papa

| VoiceWithin a răspuns:

Scuze ca raspund si nu ma duc, dar am vrut sa iti urez distractie placuta happy