lolita
| lolita a întrebat:

Dupa ce va ghidati cand va alegeti destinatiile pentru concedii si vacante?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa contul din banca si maruntisul din pusculita, de multe ori nu imi iese socoteala si ma multumesc sa ma uit pe discovery planet.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa buget si dupa dorinta de a vedea mereu locuri noi.Nu-mi place sa merg mereu in acelasi loc, chiar daca mi-a placut.

| Anca a răspuns:

Ma ghidez dupa preferintele mele, dupa bugetul pe care pot sa-l aloc vacantei si dupa conditiile de acolo.

Si am in vedere sa vad cat mai multe tari atunci cand merg.

| gossipgirl a răspuns:

Mereu la mine a depins cine venea tongue

| Radieră a răspuns:

Dupa ce aud, dupa ce am vazut...dar daca vrei sa mergi intr-o tara straina eu iti recomand turcia la hotelul Royal Wings si Royal Dragon cauta pe internet imagini si ai sa vezi ca acolo e super!