| Sandu1188 a întrebat:

E bine sa locuesti in husi? cum e orasul? face sa te stabilesti in el? (scuzati de categorie)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un oras mic de provicine, intro zona foarte saraca a tarii... cat de bine crezi ca poate fi?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca vrei afaceri cu tigari e cel mai bun, in rest nu prea

| Sandu1188 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Vreau sa lucrez la vama...

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Sandu1188):

Pai intai angajeaza-te si te poti muta linistit, se deconteaza si chiria

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Din câte ştiu eu, e un orăşel micuţ care face parte dintr-o zonă săracă a ţării, cu precizie în Moldova. Nu cred că există avantaje să locuieşti acolo şi mai ales să te stabileşti acolo. Practic "te îngropi" în sărăcie. Mai gândeşte-te! Dacă tot vrei să locuieşti în zona Moldovei, mai bine alegi Iaşiul care oferă mult mai multe avantaje comparativ cu acel orăşel.
Pa-pa.